OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Neprohlašuji že jsem profesionál!  Neustále na sobě pracuji.

Focení mě baví a nestydím se za to že jsem amatér. 

Fotím od dětsví, dokonce jsem měl to štěstí, tvořit s tátou fotografie doma v koupelně. 

Tam někde začala celková láska k focení. 

Nikdo není dokonalý a stále se mám co učit.

" To jen pro informaci "  

Jan Urbánek      

e

!!!POZOR na všechny fotografie se vztahují autorská práva!!! 

 ===========================================================

Ceník ateliérového fotografování: Vždy preferuji zpracování konkrétního požadavku. Někomu je 10 fotografií moc, někomu je 30 fotografií málo. Ceny jsou smluvní, vždy s individuálním přístupem. Každý má jiné požadavky Jiné nároky a potřeby jsou na fotografování dětí, jiné na teenagery, jiné na maminky s bříškem, jiné na akty.

Časový rámec je možno nastavit od cca 60 minut, celková délka závisí od zvoleného konceptu a množství požadovaných fotografií. Z každé kompozice se udělají maximálně cca 3 záběry, tím šetřím Váš čas. Vždy je potřeba se předem domluvit, co chcete fotit a podle toho jsem schopen Vám udělat konkrétní nabídku.

Pro informaci, v ateliéru fotím až ve večerních hodinách. Tj. cca od 18h. Prosím přezůvky sebou. V ceně je fotografování samotné a základní retuše (např. odstranění drobných nedostatků kůže, jako jsou menší jizvy, znaménka, menší vrásky apod.). Pokročilejší retuše je práce spíše pro grafické studio, kdy se na přemalování jedné nepřipravené fotografie pracuje třeba 5 hodin, výsledná cena takové fotky je pak velmi vysoká, tuto službu nenabízím. Tento postup práce je velmi drahý a neefektivní. Z toho důvodu se vyplatí věnovat přiměřenou pozornost přípravě focení, zejména je žádoucí využít služeb zkušené vizážistky, která poradí s nejvhodnějším typem líčení nebo stylistky, která může pomoct s nejvhodnějším typem oblečení. Důležitá je také příprava ve Vašem oblíbeném kadeřnickém studiu. Výsledné fotografie jsou úplně na jiné úrovni, než když byste přišli neučesaní a neupravení a čekali, že „se to vyretušuje“.

V případě, že byste chtěli zhotovit více fotografií nebo měli jiné, speciální přání, je samozřejmě možná dohoda. POZOR! fotografie předávám pouze v digitálním stavu, nikoliv papírovém. Je možné abych vám připravil v digitálním stavu "fotoknihu" kterou si zaplatíte u dodavatele který ji vyrobí. Příprava fotoknihy v digitálním stavu bude zpoplatněna smluvně.

                              ==========================

Při poškození nebo ušpinění fotopozadí se účtuje poplatek 120 Kč/bm, počítáno od konce po nejbližší čisté místo po ustřihnutí poškozené části. Považuji za samozřejmé, že se v ateliéru budete chovat slušně a maximálně ohleduplně i k ostatním obyvatelům domu. V ateliéru je samozřejmě zákaz kouření. Fotograf Jendito

 

                                         

Fotograf Jendito 

J1